Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vystavy 2009

5. 5. 2009

V lednu letošního roku,jsme se jako i předchozí rok vrhli na výstavy s našimi pejsky,kteří se vždy hodně těší a dělají nám velkou radost.Tak jako každej chovatel,který se rozhodne pro chov i dál,rád se vždy pochlubí úspěchy svých jedinců ,kteří se svým majitelem sdílejí společný domov.A my,Vám naše úspěchy v tomto roce zde vždy pěkně vypíšeme.Až si budete chtít,třeba od nás pořídit štěňátko ať víte jak maminka s tatinkem byli moc šikovní.Třeba i to Vám,pomůže v rozhodování!

 

9.1.2009 Hanácká národní vystava Olomouc,na této vystavě se předvedli oba naši chovní psi Adore v mezitřídě,kdy získal ocenění V1,CAC. a Kenny ve třídě otevřené s oceněním V2,r.CAC.

 

28.3 2009 Specialní výstava AA Nitra při výstavě Nitracanis,kde posuzoval pan Dušan Barlík.Zde jsme na výstavu vzali již i naše štěňátka s vrhu A.Ráno,aby si již na prostředí a vystavování  zvykli,se ve třídě Baby  předvedli Atessa z Brontepure a Odysea z Olexovho dvora.Obě pan rozhodčí Václavík ocenil známkou VN.Odpoledne se už ve třídě Baby vystavoval Agi Brontepure taktéž oceněn VN.(již už má svý majitele).Fenečky zase obě tak jako ráno velmi pěkné posudky se známkami VN.Odpoledne se ve třídě otevřené psů vystavoval i Kenny.Z velkého počtu 7 psů jsme po těžké konkurenci byli oceněni známkou V1 CAC,byli jsme na Kennyho hodně pyšní.Zároveň jsme na slovensku uchovnili fenku Joxa z Olexovho dvora,která prodělal u nás v Čr úraz,a zde nebyla uchovněna.Dle nových posudku a prozkoumání úrazu ji klub chovatelu AA SR s vedením p.Johánikové a Zuzky Havlíkové,které u feny provedly bonitace uznaly chovnou a my jim za to moc děkujeme.

 

Obrazek

 

Obrazek

 

3.5.2009 Mezinárodní výstava Praha - posuzovala pani rozhodčí  ing.Hana Petrusová. Zde chceme moc poděkovat p.Ivě Plešingerové,která nikdy nevystavovala ,ale přesto se s fenečkou Aneli Brontepure rozhodli výstavu absolvovat a získali velmi krásné ocenění v baby třídě VN1,Atessa získala VN2, naše Odyssea  dorostu VN1, a ve třídě otevřené jsme vystavovali našeho psa Adore ten nám udělal velkou radost získal ocenění.V1 ,CAC,CACIB,BOB-Vítěz Prahy.Našim pejskům moc děkujeme a jsme na ně pyšní!!!!!

Tady jsou naše dvě psí slečny z Brontepure.

Atessa a Aneli v Baby třídě

Obrazek

Odyssea v dorostu

 

Obrazek

Adore ve třídě otevřené

 

Obrazek

 

Toto výstavou získal Adore svůj 4 titul CAC,a tal se šampionem ČR,zároven součtem bodu z výstav se stal i Klubovým šampionem ČR!!Jako mladý dvouletý pes má Adore na svém kontě již 5 titul BOB. Moc gratulujeme!!!!!!!!!!!!